ورود مشتریان ثبت نام

چاپ انواع تراکت

یکی دیگر از محصولات پارسی پرینت، چاپ انواع تراکت تبلیغاتی است.

تراکت نوعی ورق تبلیغاتی با عمری نسبتاً کوتاه است، که با هدف اطلاع رسانی و با بیانی مستقیم و بدون واسطه، جهت معرفی و ترغیب مخاطب برای استفاده از خدمات و کالای مورد نظر، چاپ و توزیع می‌گردد، به صورتی که خبر و آگهی درج شده بر روی تراکت، محتوی پیامی از یک تحول، خبر مهم و یا یک جهش در فعالیت را دارا باشد.

تراکت ها غالباً با بیان تصویری و نوشتاری و به صورت تک رنگ، دورنگ، یا چهاررنگ و معمولاً در اندازه های استاندارد طراحی و چاپ می شوند. اما بهتر است تراکت در ابعاد کوچکتر چاپ شود تا گیرنده بتواند آن را به راحتی حمل و در فرصت مناسب مطالعه نماید.

یک فروشگاه، موسسه تجاری، فرهنگی، و یا غیره، در خلال فعالیت‌های روزمره و همیشگی، ممکن است برای مدتی معین و یا از زمانی خاص به تغییر و تحول در روند معمول عملکرد خود اقدام نموده، که برای اطلاع رسانی فوری و ارزان قیمت آن به مخاطبان از طریق چاپ و توزیع تراکت وارد عمل می‌شود.

به عنوان مثال اعلام افتتاحیه موسسه جدید، یا حراج های فصلی، و یا فروش ویژه یک نوع کالا در یک مدت زمان محدود، یک رویداد و یا فراخوان شرکت در مسابقه و جشنواره‌های هنری و یا هر رویداد دیگری که احتیاج به معرفی و آگاهی از جهش فکری و روند کاری داشته باشد .

ویژگی‌های تراکت:

در طراحی یک تراکت خوب باید موارد زیر را در نظر گرفت:

  1. 1 - بداند چه چیزی را می‌خواهد به مخاطبین خود انتقال دهد .
  2. 2 - کاملاً مطالب درج شده را به صورت واضح و روشن مطرح کند .
  3. 3 - بتواند مخاطب خود را ترغیب و تشویق به موضوعات تراکت کند .
  4. 4 - ارتباط صحیح و پیوستگی و هماهنگی بین تصاویر و متن برقرارباشد.
  5. 5 - اولین نگاه مخاطب به تراکت، او را وادار به پیگیری و جهت پذیری انتخاب او در خبر تراکت کند.
  6. 6 - مطالب مندرج در تراکت باید کاملاً صادقانه و بدون هر نوع دروغ پردازی باشد.
 

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

ثبت نام کنید

برای ثبت و پیگیری سفارشات چاپی خود باید ابتدا در سایت پارسی پرینت ثبت نام کنید و پس از آن می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنید.

آنلاین سفارش دهید

شما می توانید باا استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و انواع سفارشات چاپی خود اعم از کارت ویزیت، انواع تراکت، انواع کاتالوگ و بروشور، پاکت نامه و اوراق اداری، ساک دستی و... اقدام کنید.

به موقع تحویل بگیرید

پس از دریافت پیام آماده بودن سفارشات، باید وارد کنترل پنل خود در سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت درخواست ارسال سفارشات آماده خود اقدام کنید. بسته حاوی سفارشات شما به طریقی که خودتان خواسته اید برایتان ارسال می گردد.

هر روز کانونهای تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، گرافیست ها و فعالان عرصه چاپ بیشتری به پارسی پرینت می پیوندند. ثبت نام مشتری جدید