ورود مشتریان ثبت نام

خدمات پارسی پرینت

سرمایه گذاری هوشمندانه

ما روی آنچه که بدان اعتقاد داریم یعنی هوشمند‌ترین پورتال وب برای چاپ، سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. این پورتال بسیار شهودی و سهل‌الاستفاده بوده و هر نوع فایل چاپی را می‌تواند بپذیرد. سیستم استعلام قیمت چاپ در پارسی پرینت، به گونه‌ای است که شما می‌توانید سریعاً به برآورد هزینه قابل اعتمادی از سفارشات چاپ دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر دریافت فوری برآورد، شما می‌توانید کارهای چاپی خود را فوراً از نظر فنی و بی نقص بودن، محک بزنید ما می‌دانیم هر ثانیه از وقت، چقدر ارزش دارد.

پیشرفته‌ترین تجهیزات

ما برای تضمین کیفیت و دوام سفارشات مشتریانمان تجهیزات پیشرفته، فناوری های به روز و استانداردهای جامع را به خدمت گرفته ایم.

استفاده از پرسنل حرفه‌ای

ما از یک تیم حرفه‌ای از متخصصین چاپ در کنار تجهیزات پیشرفته بهره‌مند هستیم. راز موفقیت ما در ارائه کارهای کیفی و نیز چرخش‌های سریع و استراتژیک ما در بازار، ریشه در وجود این نیروهای حرفه‌ای و کارامد دارد.

کلکسیونی از خدمات پس از چاپ

اصلاً نگران نباشید. پرسنل ما در بخش صحافی و خدمات پس از چاپ، از مهارت بالایی برخوردارند. ما روی کیفیت برش و تا زدن دقیق کار، به شما اطمینان می‌دهیم. ما همه نوع خدمات صحافی شامل خط تا و پرفراژ تمام اتوماتیک، انواع برش کارت ویزیت، دای کات سیلندری، سلفون کشی و لمینیتورهای حرفه‌ای سرد و گرم را انجام می‌دهیم.

قیمت‌های اختصاصی

در صورت لزوم می توانید قیمت سفارشات چاپی خود را از طریق سامانه اتوماسیون ما استعلام بگیرید.

برای پارسی پرینت، هیچ غیرممکنی وجود ندارد. به ما اعتماد کنید.

 

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

ثبت نام کنید

برای ثبت و پیگیری سفارشات چاپی خود باید ابتدا در سایت پارسی پرینت ثبت نام کنید و پس از آن می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنید.

آنلاین سفارش دهید

شما می توانید باا استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و انواع سفارشات چاپی خود اعم از کارت ویزیت، انواع تراکت، انواع کاتالوگ و بروشور، پاکت نامه و اوراق اداری، ساک دستی و... اقدام کنید.

به موقع تحویل بگیرید

پس از دریافت پیام آماده بودن سفارشات، باید وارد کنترل پنل خود در سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت درخواست ارسال سفارشات آماده خود اقدام کنید. بسته حاوی سفارشات شما به طریقی که خودتان خواسته اید برایتان ارسال می گردد.

هر روز کانونهای تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، گرافیست ها و فعالان عرصه چاپ بیشتری به پارسی پرینت می پیوندند. ثبت نام مشتری جدید