ورود مشتریان ثبت نام

تقویم و سررسید و هدایای تبلیغاتی

یکی از مهمترین هدایایی که بسیاری از شرکت‌ها و موسسات خصوصی و دولتی برای فرآیند تبلیغات و برندسازی، به مشتریان خاص خود اهدا می‌کنند، تقویم رومیزی یا انواع دیگر تقویم می‌باشد.

سررسید یا سالنامه، همان دفترچه یادداشت روزانه است؛ با این تفاوت که هر صفحه آن دارای تاریخ می‌باشد. البته امروزه بر اساس کاربردهای فراوان در رشته‌های مختلف کاری، انواع مختلف سررسیدها در بازار عرضه می‌شوند به وجود آمده‌اند. همچنین به خاطر کاربردی بودن سررسید و همچنین عمر طولانی (یکسال)، میتواند به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار سودمند نیز مورد استفاده قرار گیرید .

یکی از فعالیت های مهم پارسی پرینت، تولید انواع سالنامه، سررسید و اشکال مختلف تقویم اعم از دیواری، جیبی و ... است.

برای آگاهی از تعرفه چاپ انواع سررسید و تقویم، به قسمت لیست قیمت در سایت مراجعه نمایید.

 

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

ثبت نام کنید

برای ثبت و پیگیری سفارشات چاپی خود باید ابتدا در سایت پارسی پرینت ثبت نام کنید و پس از آن می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنید.

آنلاین سفارش دهید

شما می توانید باا استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و انواع سفارشات چاپی خود اعم از کارت ویزیت، انواع تراکت، انواع کاتالوگ و بروشور، پاکت نامه و اوراق اداری، ساک دستی و... اقدام کنید.

به موقع تحویل بگیرید

پس از دریافت پیام آماده بودن سفارشات، باید وارد کنترل پنل خود در سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت درخواست ارسال سفارشات آماده خود اقدام کنید. بسته حاوی سفارشات شما به طریقی که خودتان خواسته اید برایتان ارسال می گردد.

هر روز کانونهای تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، گرافیست ها و فعالان عرصه چاپ بیشتری به پارسی پرینت می پیوندند. ثبت نام مشتری جدید