ورود مشتریان ثبت نام

تماس با پارسی پرینت

تماس شما برای ما بسیار ارزشمند است. لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل و یا سوال با ما تماس بگیرید. برای این کار راه های گوناگونی وجود دارد که عبارتند از:

آدرس و تلفن

تهران، میدان بهارستان، خیابان ظهیرالاسلام، بعد از چهارراه مصباح، روبروی بانک ملی، پلاک 249

021-36612684- 36612692- 36613532

پست الکترونیکی

شما می توانید با استفاده از آدرس پست الکترونیکی زیر با ما در ارتباط باشید. برای ارسال فایلهای خود نیز می توانید از همین آدرس استفاده کنید.

parsiprint@yahoo.com

اسکایپ

شما می توانید در طول ساعات اداری با استفاده از نرم افزار اسکاپ به صورت آنلاین با ما صحبت کنید. البته باید قبلا حساب خود را در آن فعال کرده و نام parsiprint را به لیست خود اضافه کرده باشید.

ساعات کار و پاسخگویی به مشتریان

ساعات کار مجموعه پارسی پرینت روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر و پنجشنبه ها از ساعت 9 صبح تا 2 بعد از ظهر است.

ساعات کار واحد تحویل

ساعات کار و پاسخگویی واحد تحویل و ارسال سفارشات روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر و روز های پنج شنبه تا ساعت 12 است.

 

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

ثبت نام کنید

برای ثبت و پیگیری سفارشات چاپی خود باید ابتدا در سایت پارسی پرینت ثبت نام کنید و پس از آن می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنید.

آنلاین سفارش دهید

شما می توانید باا استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و انواع سفارشات چاپی خود اعم از کارت ویزیت، انواع تراکت، انواع کاتالوگ و بروشور، پاکت نامه و اوراق اداری، ساک دستی و... اقدام کنید.

به موقع تحویل بگیرید

پس از دریافت پیام آماده بودن سفارشات، باید وارد کنترل پنل خود در سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت درخواست ارسال سفارشات آماده خود اقدام کنید. بسته حاوی سفارشات شما به طریقی که خودتان خواسته اید برایتان ارسال می گردد.

هر روز کانونهای تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، گرافیست ها و فعالان عرصه چاپ بیشتری به پارسی پرینت می پیوندند. ثبت نام مشتری جدید