ورود مشتریان ثبت نام

شماره حساب های پارسی پرینت

برای واریز وجه نقد به حساب پارسی پرینت می توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید. توجه کنید که حتما پس از واریز وجه اطلاعات پیگیری آن را در سامانه اتوماسیون خود ثبت کنید تا در اسرع وقت نسبت به تأیید و واریز آن به حساب کاربری شما اقدام شود.

برای واریز نقدی از داخل بانک شماره حساب و برای انتقال وجه به صورت کارت به کارت از دستگاه خودپرداز از شماره کارت استفاده کنید.


نام بانک: بانک ملت

نام صاحب حساب: مرتضی حسنی

شماره حساب: 4776940086

شماره کارت: 6104 3379 9713 8316

 

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

ثبت نام کنید

برای ثبت و پیگیری سفارشات چاپی خود باید ابتدا در سایت پارسی پرینت ثبت نام کنید و پس از آن می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنید.

آنلاین سفارش دهید

شما می توانید باا استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و انواع سفارشات چاپی خود اعم از کارت ویزیت، انواع تراکت، انواع کاتالوگ و بروشور، پاکت نامه و اوراق اداری، ساک دستی و... اقدام کنید.

به موقع تحویل بگیرید

پس از دریافت پیام آماده بودن سفارشات، باید وارد کنترل پنل خود در سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت درخواست ارسال سفارشات آماده خود اقدام کنید. بسته حاوی سفارشات شما به طریقی که خودتان خواسته اید برایتان ارسال می گردد.

هر روز کانونهای تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، گرافیست ها و فعالان عرصه چاپ بیشتری به پارسی پرینت می پیوندند. ثبت نام مشتری جدید