ورود مشتریان ثبت نام

 

ثبت نام

ثبت نام موفقیت آمیز نبود.
نام
نام خانوادگی
نام شرکت
جنسیت
پست الکترونیکی
تلفن ثابت
تلفن همراه
استان
شهرستان
شهر
خیابان
کد پستی 10 رقمی
کلمه عبور
تکرار کلمه عبور
سوال امنیتی
=15 + 7
ثبت نام در وب سایت چاپ آنلاین پارسی پرینت

با ثبت نام در وب سایت چاپ آنلاین پارسی پرینت امکان ثبت سفارش چاپ آنلاین و پیگیری آن را بدست خواهید آورد. ضمنا در جریان آخرین تغییرات قیمت های چاپ قرار خواهید گرفت.

پس از ثبت نام در چاپخانه آنلاین پارسی پرینت، می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه ثبت آنلاین سفارشات چاپی شده و هر نوع سفارش چاپ خود را به صورت آنلاین ثبت و پیگیری کنید.

 

به سادگی چند کلیک به ما بپیوندید و با خیال آسوده به گسترش کسب و کار خود فکر کنید

ثبت نام کنید

برای ثبت و پیگیری سفارشات چاپی خود باید ابتدا در سایت پارسی پرینت ثبت نام کنید و پس از آن می توانید با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت و پیگیری سفارشات خود اقدام کنید.

آنلاین سفارش دهید

شما می توانید باا استفاده از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد سامانه اتوماسیون شده و انواع سفارشات چاپی خود اعم از کارت ویزیت، انواع تراکت، انواع کاتالوگ و بروشور، پاکت نامه و اوراق اداری، ساک دستی و... اقدام کنید.

به موقع تحویل بگیرید

پس از دریافت پیام آماده بودن سفارشات، باید وارد کنترل پنل خود در سامانه اتوماسیون شده و نسبت به ثبت درخواست ارسال سفارشات آماده خود اقدام کنید. بسته حاوی سفارشات شما به طریقی که خودتان خواسته اید برایتان ارسال می گردد.

هر روز کانونهای تبلیغاتی، شرکت های تبلیغاتی، گرافیست ها و فعالان عرصه چاپ بیشتری به پارسی پرینت می پیوندند. ثبت نام مشتری جدید